Як антена-підсилювач рятує дрони

Управління безпілотними розвідниками, бомбардувальниками та дронами-камікадзе в бойових умовах є складним завданням, пов'язаним з безліччю серйозних проблем. Зв'язок з БПЛА може бути порушений через роботу потужних радарів, що може призвести до втрати управління або збою в роботі. Супротивник може використовувати засоби радіоелектронної боротьби (РЕБ) для придушення сигналу, а за допомогою спеціалізованих радіовипромінювачів іноді перехоплює керування. Ще одна проблема – обмежена дальність польоту через слабкий сигнал від станції управління. Це обмежує здатність БПЛА проникати в глибокий тил противника й збирати інформацію або завдавати ударів. До того ж оператор, що знаходиться неподалік передової, може бути легко запеленгований та обстріляний.

Використання бустера


Проблеми можуть бути ефективно усунуті завдяки використанню підсилювальної антени для квадрокоптерів Avenger 2.4G/5.8G. Ця інноваційна техніка вже встигла завоювати визнання військових фахівців та активно використовується в ході бойових дій, дозволяючи суттєво розширити можливості БПЛА. Підсилювач забезпечує в 8 разів якісніший сигнал, дозволяючи надійно керувати безпілотником навіть в умовах роботи станції РЕБ. Переваг у цього підсилювача безліч:

  1. Три години автономної роботи.
  2. Два діапазони.
  3. Підтримка протоколу OcuSync та Wi-Fi.
  4. Цивільніі Мавікі стали літати на дистанцію понад 20 кілометрів за умов відсутності радіоелектронної боротьби (обмеження при цьому виникає лише з боку дрона, а потужності антени вистачило б і на більшу відстань).
  5. Підвищується безпека пілота, оскільки завдяки довгому кабелю точка посилання сигналу може бути віднесена на десятки метрів від його фактичної позиції.
  6. Покращується пропускна здатність каналу передачі відео, завдяки чому оператор може спостерігати динамічні об'єкти без перешкод.

Головне, що внаслідок покращення керованості ви перестаєте втрачати дорогі літальні апарати. У ході боїв частина безпілотників буває втрачена безповоротно, а частина падає, що вимагає покупки запасних частин та складного ремонту. Підсилювач сигналу дозволяє знизити ці втрати. З таким підсилювачем можна успішно воювати одним Мавіком, не думаючи постійно, де брати заміну та запасні частини для відновлення вигнутих променів з моторами, опорних гвинтів, корпусу та розбитої оптики. Інвестиція у покупку підсилювача досить швидко окупається. Якщо без нього вам довелося б купувати кілька літальних апаратів, які постійно падатимуть під дією РЕБу, то з ним достатньо й одного. При цьому ви зможете літати на значно більші відстані і швидше та вправніше виконувати бойові завдання, підвищивши результативність вильотів.

Оскільки цей бустер сумісний з безпілотниками будь-яких моделей, на передовій можуть ефективно використовуватись навіть бюджетні аматорські БПЛА. Як розповідав в одному з телевізійних сюжетів інструктор відомої льотної школи, багато пілотів приходять вчитися зі своїми літальними апаратами, серед яких не лише знамениті Мавіки, а й Autel, Matrice, а також пристрої взагалі без бренду. Сьогодні Армія дронів, що зібрала 630 мільйонів гривень, укладає контракти на постачання мультикоптерів та дронів-камікадзе, квадрокоптерів-розвідників різних брендів. Двоканальний бустер Avenger може підвищити функціональність будь-якого безпілотника, заощадивши армії кошти для закупівлі якісного знаряддя – наприклад, тепловізорів для здійснення нічної аеророзвідки та атак на нічні стоянки бронетехніки.

Ситуація на передовій

Агресор боїться українських Лелек та Мавіків до паніки, тому заповнив передову окопними засобами РЕБ. У таких умовах операторам безпілотних літальних апаратів працювати з кожним днем складніше. Як розповідають пілоти, ще на далекому підльоті до окопів чи позицій бронетехніки часто зникає картинка та супутники. У такій ситуації дуже легко втратити БПЛА. Під впливом глушилки апарат відключається від пульта й переходить в автономний режим, і тут є два варіанти: або він зависає на місці, або здійснює самостійну посадку. Іноді, коли зв'язок відновлюється, пілоти встигають підхопити безпілотник, який почав знижуватися, лише за кілька метрів над землею.


Бустер Avenger 2.4G/5.8G може зламати ситуацію на нашу користь. Купівля підсилювачів дозволить зменшувати негативний вплив хваленої системи РЕБ супротивника та продуктивно завершувати бойові вильоти аеророзвідників, коригувальників вогню, бомбардувальників та дронів-камікадзе. Експерти стверджують, що РЕБ агресора посилюватиметься й удосконалюватиметься високими темпами, через що цивільні Мавікі зможуть використовуватися без бустерів ще не довго, після чого вимушено покинуть фронт. Ви можете суттєво продовжити цей термін, купивши двоканальний підсилювач Avenger 2.4G/5.8G.

Відгуків: 3


Схожі статті
Коли йдеться про бойові дрони, на думку в першу чергу приходять популярні моделі китайського виробника DJI – Mavic, Matrice, а також американські Autel. Ці брендові квадрокоптери використовуються для ..
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
Погано           Добре